top of page
Tikowe inspiracje

Jan Paweł II o sobie- cykl scenariuszy lekcji w oparciu o lekturę uzupełniającą ojca dominikanina Jana Góry - Nazywam się Jan Paweł II

Screenshot_1.png

Zapraszamy do skorzystania z ciekawych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli obrazujących życie i dziedzictwo Wielkiego Polaka Jana Pawła II.

Autorem materiałów zawartych w pakiecie jest Pani Dorota Bukowska nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

Dziękujemy Pani Dorocie za owocną współpracę, a wszystkim nauczycielom polecamy przesłane materiały, jako źródło inspiracji.

Jakie dziedzictwo kulturowe pozostawili polscy nobliści?- projekt edukacyjny z wykorzystaniem e-narzędzi i zasobów cyfrowych...

Screenshot_1.png

W kolejnej odsłonie cyklu "Pakiet materiałów dydaktycznych dla nauczyciela" prezentujemy zbiór materiałów edukacyjnych pt. "Jakie dziedzictwo kulturowe pozostawili polscy nobliści?’’- projekt edukacyjny z wykorzystaniem e-narzędzi i zasobów cyfrowych"

Autorem materiałów zawartych w pakiecie jest Pani Dorota Bukowska nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

Dziękujemy Pani Dorocie za owocną współpracę, a wszystkim nauczycielom polecamy przesłane materiały, jako źródło inspiracji.

Biblioteczny Kalendarz Adwentowy  - odsłona III

Screenshot_4.png

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak to miało miejsce w minionych latach, zapraszamy najmłodszych sympatyków naszej biblioteki do wspólnej zabawy i rozwiązania Bibliotecznego Kalendarza Adwentowego w towarzystwie bibliotekarki Róży.To doskonała zabawa połączona z naukąi poznaniem tajników zawodu bibliotekarza.

Pamiętajcie, że każde kolejne okienko zaczyna być aktywne danego dnia o północy.

Życzymy Wam miłego odliczania i dobrej zabawy.

Kalendarz polecamy także jako źródło inspiracji dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych.

Andrzejki - tradycje i wróżby

Screenshot_2.png
Zbiór materiałów dydaktycznych dla nauczycieli zawierający materiały pomocne w organizacji Andrzejek w przedszkolu, szkole oraz innych placówkach oświatowych.

Pakiet materiałów dydaktycznych dla każdego polonisty i nie tylko...

Screenshot_6.png
Zbiór materiałów dydaktycznych dla nauczycieli z zakresu edukacji językowej i nie tylko. Autorką opracowania jest Pani Dorota Bukowska, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dziadka

Screenshot_1.png
Materiały dydaktyczne dla nauczycieli związane z Dniem Babci i Dziadka wzbogacone o zadania interaktywne i prezentacje multimedialne

Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

Screenshot_4.png
Materiały dydaktyczne dla nauczycieli na temat Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

Biblioteczne memory z dźwiękiem...

Screenshot_3.png
Zabawa interaktywna dla dzieci ćwicząca spostrzegawczość

11 listopada - Święto Niepodległości

Screenshot_2.png
Zbiór materiałów dydaktycznych dla nauczycieli nawiązujący do odchodów 103. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

26 września Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

Screenshot_5.png
Zbiór materiałów dydaktycznych dla nauczycieli na temat Międzynarodowego Dnia Języków Obcych do wykorzystania np. na lekcjach wychowawczych.

Telefon to cały mój świat... czyli kilka słów o fonoholiźmie

Screenshot_1.png
Zbiór materiałów dydaktycznych dla nauczycieli na temat fonoholizmu do wykorzystania np. na lekcjach wychowawczych.

Poradnik językowy dla ucznia czyli coś dla każdego ucznia i nauczyciela

Screenshot_1.jpg
Zbiór materiałów dydaktycznych dla uczniów i nauczycieli z zakresu edukacji językowej. Autorką opracowania jest Pani Dorota Bukowska, nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.
bottom of page